Rýchle pôžičky čo najrýchlejšie!

Niekedy rozhoduje každá sekunda - pôžičky sú práve tento prípad.Keď sa povie slovo „pôžička“, ako prvé, čo nám dnes napadne, je peňažná pôžička. Nie každý však vie, že pôžičiek je viacero druhov. Rozdeľujú sa podľa rôznych kritérií, napr. podľa sumy, ktorú vám sprostredkovateľ požičia alebo podľa doby splatnosti. Významným faktorom pri výbere pôžičky je aj výška úrokovej sadzby. Rýchle pôžičky sú druh finančnej pôžičky, ktorých poskytovatelia sa vám snažia sprostredkovať vami žiadané peniaze čo najrýchlejšie a pritom ich nezaujímajú dôvody a ani účel, na ktorý peniaze potrebujete.

Rýchle pôžičky sme si už vyššie zovšeobecnili, ale v skutočnosti môžeme hovoriť o dvoch produktoch, a tými sú ihneď a obyčajná  pôžička. Povedzme si preto ich základné rozdiely.

Najrýchlejšia a ihneď!

Ako si môžete byť istý, že je najrýchlejšia? Jednoducho. Peniaze sa vám snaží doručiť do 10 minút! Poznáte snáď lepší spôsob? Pokiaľ sa nechystáte prepadnúť banku, tak my nepoznáme. Vie Vám poskytnúť financie už od 20 eur do 350 eur. Závisí to od toho, či si požičiavate prvýkrát alebo ste stály zákazník. Ak prvýkrát, niektoré nebankové spoločnosti vám požičajú menej. Ale ak s vami budú mať dobré skúsenosti, suma, ktorú vám budú ochotní poskytnúť, sa bude zvyšovať.

Rýchla nebanková pôžička môže byť aj vaša. Stačí kliknúť na označený výraz a automaticky budete presmerovaný na stránku, ktorá obsahuje žiadosť. Okrem iného sa v nej môžete dozvedieť aj viac informácií o tejto téme.

Tento úver má len pár jednoduchých krokov. Vyplniť online žiadosť, odoslať, počkať na telefonát zo strany poskytovateľa a do 10 minút od schválenej žiadosti vám budú peniaze doručené na váš účet.

Má taktiež kratšiu dobu splatnosti. Pohybuje sa od 5 do 30 dní a vypláca sa jednorázovo. Rovnako platí, že čím dlhší interval na splatenie si zvolíte, tým vyšší úrok zaplatíte. V prípade serióznych poskytovateľov nebankových pôžičiek však nejde o horibilné sumy. Pre tých zákazníkov, ktorí žiadajú o najrýchlejšiu pôžičku prvýkrát, je tu ďalšia ponuka a tou je získať pôžičku bez úroku. Bez úroku má síce nižší strop, do cca 150 eur, ale aj tá dokáže mnohým pomôcť, keďže by ste splatili len toľko, koľko ste si vypožičali.

Klasické rýchle pôžičky sa vybavujú síce dlhšie, no je možné si požičiať vyššiu sumuObyčajná?

Rýchle pôžičky vám dokážu poskytnúť aj viac financií, avšak za cenu, že na nich budete musieť dlhšie čakať. Dôležitým je, že vám môže sprostredkovať až 5 000 eur, no vybavovanie môže byť o niekoľko minút – hodín zdĺhavejšie a aj peniaze na účet vám budú doručené v širšom intervale, väčšinou do 72 hodín. Je to hlavne preto, že vyššie sumy si žiadajú dlhší čas na bankové prevody, ako aj na preskúmanie žiadosti. Stále však môžeme hovoriť o rýchlej pôžičke, pretože v bankových spoločnostiach je čakacia doba o čosi dlhšia, a rovnako aj podmienky na získanie sú náročnejšie.

Ak sa chceme povenovať dobe splatnosti, logicky bude oproti rýchlej pôžičke ihneď o niečo dlhšia. Môže sa vyšplhať až na 84 mesiacov. Čo sa týka úrokov, budú o niečo vyššie, pretože splácate dlhšiu dobu a vyššiu sumu. Väčšinou sa pohybujú okolo 23%, no aj nebankové pôžičky prichádzajú so špeciálnymi ponukami, ktoré vám navrhujú vyššiu pôžičku s úrokom pod 10%. Stačí len vykonať pozorný prieskum toho, čo vám slovenský finančný trh ponúka. Na druhej strane však treba byť obozretný, pretože nie je všetko zlato, čo sa blyští, a tak aj na neznámych poskytovateľov so super ponukami si overujte na stránke Národnej banky Slovenska, ktorá obsahuje zoznam všetkých licencovaných nebankových spoločností. Tieto spoločnosti sú pod permanentnou kontrolou štátu a nedovolili by si pochybiť, ináč by boli vysoko sankcionovaní.

Tieto pôžičky sú skvele rozoberané aj na wall street journal.

Na účet, na ruku alebo šekom?

Dilema, s ktorou sa ľudia pasujú už niekoľko rokov. U skúsenejších generácií víťazí rýchla pôžička na ruku alebo šekom a sú skeptickí voči peniazom na účte. Naopak, mladí sú si vedomí toho, že peniaze na účet sú bezkonkurenčne to najlepšie, keďže financie môžete mať vo vlastníctve už do 10 minút od schválenia vašej žiadosti. Na ruku alebo šekom sú zdĺhavejšími variantmi, pretože si žiadajú buď osobné stretnutie alebo čakanie na šek od pošty, ktorý si potom treba ísť preplatiť. Na ruku môže byť výhodnejšia v tom prípade, že sa nachádzate v blízkosti pobočky nebankovej spoločnosti a tí majú možnosť okamžitého vyplatenia. Upozorňujeme, že nie všetky spoločnosti umožňujú tento spôsob.

To, či Vaša žiadosť bude posúdená pozitívne alebo nie, závisí čisto na rozhodnutí nebankovej firmyJe dostupná aj pre mňa?

Nemusíte sa báť, že tento úver vám bude záťažou. Podľa toho, čo hľadáte alebo v akej situácii sa nachádzate, môžete nájsť rôzne druhy tohto typu pôžičky. Môžete veľmi ľahko natrafiť na rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu, bez registra, pre nezamestnaných, do výplaty a kopu iných. V skratke si predstavme tie najdôležitejšie.

Bez dokladovania príjmu

Bez dokladovania príjmu sú vhodné pre tých, ktoré majú nižšie príjmy, no peniaze potrebujú a vedia, že bankové spoločnosti alebo také, ktoré požadujú dokladovanie príjmu, by im financie neposkytli. Bez dokladovania príjmu v sebe zahŕňajú aj iné podtypy pôžičiek, ako rýchle pôžičky pre nezamestnaných alebo rýchle pôžičky do výplaty. Ak ste nezamestnaný, odporúča sa mať aspoň nejaký príjem resp. mali by ste si byť istý, že pôžičku budete vedieť splatiť. Za iných okolností môžete zaplatiť vysoké pokuty.

Bez registra

Pre tých, ktorí už majú skúsenosti s pôžičkami, aj keď možno negatívne, sú tu rýchle pôžičky bez registra, ktoré neskúmajú vašu bankovú minulosť. A preto, ak ste už niekedy mali problémy so splácaním vašej predchádzajúcej pôžičky, iné spoločnosti vám nepožičajú, ak sa nepreukážete, že finančné problémy už nemáte. Pôžičky bez registra sú synonymom pre nezamestnaných alebo do výplaty.

Ak skĺbite rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra, vznikne vám ideálny typ. Nie je však vylúčené, že bude mať navýšený úrok.

Nepotrebuje osobné stretnutia…

Ste zástancami novej doby a „štítite“ sa osobných stretnutí? Nebankové spoločnosti nedisponujú pobočkami a preto, okrem telefonickej žiadosti, sprístupnili rýchle pôžičky online a cez sms.

Ak chcete nájsť tie najvýhodnejšie a najrýchlejšie pôžičky, tak skúste online pôžičkyOnline

Ich hlavnou výhodou je, že sa nemusíte nijak špeciálne pripravovať. Rýchle pôžičky online sú vám dostupné, aj keď ste momentálne v domácom úbore. Do niekoľkých minút vypíšete online žiadosť a po odoslaní už len čakáte, čo sa bude diať. Majú len jedinú nevýhodu, a síce, že potrebujete prístup na internet, čo sa ale z názvu dalo očakávať.

Cez sms

Na rozdiel od vyššie zmieneného spôsobu, rýchle pôžičky cez sms od vás nepožadujú prístup na internet, ale mobilný telefón, ktorý dnes vlastní už aj batoľa. Aby ste mohli o ne cez sms požiadať, potrebujete si zistiť sprostredkovateľov, číslo a správny tvar sms správy, aby celá žiadosť prebehla korektne a bez komplikácii. Cez sms si môžete požičať do 500 eur.

Toto bolo stručné predstavenie rýchlych pôžičiek. Veríme, že si spomedzi rôznych poskytovateľov vyberiete toho najvhodnejšieho pre vás.

Pridaj komentár