Pôžičky pred výplatou sú vašou záchranou

Existuje záchrana v situácií, keď máte do výplaty ešte nejaký čas a potrebujete peniaze - pôžičky pred výplatouBlíži sa koniec mesiaca, pomaly ste minuli peniaze z minulého mesiaca a len si zbožne prajete, aby vám do cesty nevyskočili žiadne iné výdavky, no deti vám opäť oznámili, že musia ísť na povinnú exkurziu? Alebo nečakane nasnežilo a vy máte v zásobe len letnú obuv? Alebo ste porušili pravidlá cestnej premávky a musíte urýchlene zaplatiť pokutu? Bohužiaľ ste už v strede mesiaca museli zaplatiť iný nečakaný výdavok a tak vám na tieto nezvýšili úspory. Hoci momentálne nemáte dostatok financií, aj keď ste zamestnaný, netrápte sa. Väčšina Slovákov prežíva od výplaty k výplate a nadbytočné výdavky môžu byť veľmi problematické. Ak však viete, že keby vám niekto teraz požičal a požičanú čiastku by ste vedeli vrátiť v deň výplaty, neoberte svoje deti o zážitok. Pôžičky pred výplatou pomocou webu môžu zachrániť každú situáciu. Ak vás táto zaujala a mali by ste záujem dozvedieť sa niečo viac, navštívte tento link.

Podľa toho ako urgentne peniaze potrebujete, rozlišujeme dva základné typy pôžičky pred výplatou : ihneď a rýchla pôžička. Na prvý pohľad vyzerajú ako synonyma, no spresníme si, aký je medzi nimi rozdiel.

Ihneď

Pôžička pred výplatou ihneď je typ pôžičiek, ku ktorým sa môžete dostať čo najrýchlejšie. Rýchle je vypísanie žiadosti, jej posudzovanie, ako aj odosielanie na účet. Čo konkrétne obnáša? Žiadosti môžete nájsť aj na stránke, na ktorú sa dostanete aj po kliknutí na vyššie označený výraz. Môžete vypísať buď univerzálnu žiadosť o pôžičku alebo konkrétnu žiadosť.

V prípade, že Vám ide o každú minútu, tak určite oceníte rýchle pôžičkyV prípade, že chcete pôžičku veľmi rýchlo vám odporúčame vypísať konkrétnu žiadosť o pôžičku pred výplatou, napr. od Ferratum alebo inej. Do niekoľkých minút vypíšete niekoľko údajov a žiadosť odošlete. Pracovníci týchto spoločností sa snažia žiadosti posúdiť čo najrýchlejšie, niekedy je to automaticky. Čiže o tom, či vám bola schválená, sa môžete dozvedieť už do 10 minút. Väčšinou tomuto posudzovaniu predchádza telefonát od tej nebankovej spoločnosti, od ktorej pôžičku žiadate. Povedia vám podmienky pôžičky, ako aj zodpovedajú vaše prípadné otázky.

Po schválení vám budú peniaze odoslané buď na účet, a to do 10 minút alebo šekom do 4 dní. Takže, ak potrebujete peniaze skutočne veľmi rýchlo, najjednoduchšou cestou je pôžička pred výplatou ihneď na účet, s ktorou môžete mať peniaze, vrátane všetkých krokov, do 30 minút!

Samé pekné veci, ale koľko financií vám sprostredkovať? Pôžička pred výplatou ihneď vám do 10 minút dokáže ponúknuť od 20 do 350 eur. Táto suma je dostačujúca či už na vyššie spomínanú exkurziu, topánky alebo aj na rýchle zaplatenie pokuty.

Splatnosť sa pohybuje podľa požičanej sumy a konkrétneho poskytovateľa od 5 do 30 dní. Väčšinou sa takéto sumy splácajú jednorázovo v deň príjmu výplaty, ak si neurčíte inak. Pričom, ak si ju beriete prvýkrát, máte možnosť eliminácie úroku. To znamená, že do 150 eur si môžete požičať s nulovým úrokom = koľko si požičiate, toľko vrátite. Nad 150 eur sa vám bude zarátavať úrok (samozrejme závisí to od spoločnosti, túto možnosť ponúka len Ferratum, napr. web sprostredkuje novopečeným žiadateľov sumu do 95 eur).

Výhodou je, že s takýmto úverom neplatíte poplatky za vybavenie pôžičky.

Potrebujete si požičať 350 euro alebo 1000 euro? Nebankové spoločnosti poskytujú širokú škálu pôžičiek pred výplatouRýchla a do výplaty

Začnime porovnaním toho, v čom sa odlišuje rýchla pôžička do výplaty od pôžičky pred výplatou ihneď? Odpoveď znie: vo výške požičanej sumy, v rýchlosti doručenie a aj v dobe splatnosti. Postupujme v každom bode jednotlivo.

Rýchle pôžičky pred výplatou vám dokážu sprostredkovať až 5 000 eur. No nie je vylúčené, že pri vyšších čiastkach bude potrebné dokladovať príjem. Všetko závisí od poskytovateľov. Má väčšinou rovnakú žiadosť ako pôžička ihneď, no môže obsahovať aj údaj ako napr. priemerný čistý mesačný príjem. Netreba sa však ľakať, je to len pre informáciu sprostredkovateľa a nie vždy ho treba dokladovať.

Žiadosť môžete mať vypísanú rovnako rýchlo, no posudzovanie môže byť o niekoľko hodín dlhšie. Tak ako v predchádzajúcom prípade, tak aj tu väčšinou nasleduje telefonický „pohovor“. Ide len o to, aby ste potvrdili, že o rýchlu pôžičku do výplaty máte naozaj záujem. Ak ste sa dohodli na podmienkach a detailoch a vyhoveli ste ich požadovanému profilu žiadateľa, ostáva vám už len sa rozhodnúť, akým spôsobom si želáte peniaze doručiť. Opäť máte na výber bankový prevod, šek alebo doručenie na ruku.

Najrýchlejšia je rýchla pôžička do výplaty na účet. V prípade doručenia na ruku vás navštívi agent spoločnosti (túto možnosť neponúkajú všetci sprostredkovatelia) alebo vy navštívite pobočku (ak ju majú) alebo sa dohodnete na nejakom inom mieste prebrania peňazí. Zas platí, že najdlhšie je odosielanie peňazí šekom. Ak vás však netlačí čas a vy uprednostňujete túto metódu, tak nie je problém.

Splatnosť  sa pohybuje od niekoľkých dní až po niekoľko mesiacov. Rozhodnete sa sami, aké splácanie vám najviac vyhovuje, no odsúhlasiť to musí aj poskytovateľ. Majú vyšší úrok, môže sa pohybovať okolo 25%. Predtým, ako sa pre niečo rozhodnete, si dobre premyslíte, či sa vám daná pôžička oplatí a či budete mať dosť peňazí na jej splácanie.

Tieto pôžičky poskytujú jednoznačné výhody ako napríklad možnosť získania peňazí aj bez nahliadnutia do registra dlžníkovIné výhody

Bez registra

Mali ste už niekedy pôžičku a zároveň s ňou aj problémy so splácaním? Bez registra vám zaručí, že poskytovateľ na vašu bankovú minulosť nebude nazerať. Pri hľadaní vhodnej pôžičky pozerajte aj na toto kritérium, ak ste mali s predchádzajúcou pôžičkou problémy.

Bez dokladovania príjmu

Väčšina žiadateľov pôžičiek pred výplatou majú nízky príjem. Nebankové spoločnosti si to uvedomujú, a preto niektoré z nich zrušili dokladovanie príjmu. Bez dokladovania príjmu vám zaručia, že nebudete odsúdení kvôli výške vášho príjmu. No na druhej strane si pre vaše dobro uvedomte, že vás príjem musí byť dostačujúci, aby ste dôkladne splácali. Väčšina vyššie zmienených pôžičiek nepožaduje dokladovanie príjmu.

Ako najlepšie požiadať?

Pôžičky pred výplatou online sú jednoznačne najrozšírenejšou metódou, pretože sú rýchle, môžete o nich požiadať kedykoľvek, nevyžadujú si niekedy náročnú psychickú prípravu a zachovajú vašu anonymitu. Pôžičky pred výplatou online sú pôžičku idúce s dobou a tak väčšina poskytovateľov a ich pôžičiek fungujú len na báze internetového obchodu.

Ak sa vám žiadosť online nepáči, môžete využiť telefonickú, ale aj sms žiadosť.

Telefonické pôžičky pred výplatou sú pre zástancov klasických metód (okrem osobného stretnutia). Vašou úlohou bude si nájsť telefonický kontakt na konkrétneho sprostredkovateľa a potom sa takouto formou dohodnúť na podmienkach a informovať sa o obmedzeniach.

Sms pôžička znamená, že už aj pomocou sms správy môžete požiadať o pôžičku. Dôležité je rešpektovať vopred určenú formu a nepomýliť sa v sms čísle, na ktoré je potrebné žiadosť odoslať. S sms pôžičkou môžete žiadať do 500 eur.

Pridaj komentár