Pôžička ihneď a bez obmedzenia

Občas potrebuje každý človek peniaze ihneď, čo zabezpečí vhodná pôžičkaStalo sa niečo, čo vám úplne nabúralo rozpočet a vy sa bojíte, že ak tento výdavok zaplatíte, budete mať problémy aj s tým, čo si dať do úst? Pôžička ihneď vás môže z tejto nepríjemnej situácie zachrániť. Rýchla pôžička ihneď môže byť vaša už do niekoľkých minút od odoslania žiadosti. Je to naozaj efektívne riešenie prípadov, ktoré si žiadajú okamžité jednanie. A dokonca sú k tomuto typu pôžičiek dostupné pôžičky pre nezamestnaných, pred výplatou či bez registra a bez dokladovania príjmu. Poskytujú ich hlavne nebankové spoločnosti.

Ak vás zaujali, možno vás zaujíma, ako to celé prebieha? V prípade, že potrebujete peniaze skutočne veľmi rýchlo, najrýchlejšou cestou pre vás bude úver na účet online. Vašou úlohou len bude nájsť si poskytovateľov pôžičiek cez internet. Ak však kliknete na pôžičky ihneď na účet, otvorí sa vám stránka s overenými sprostredkovateľmi pôžičky ihneď. Vypíšete žiadosť, buď univerzálnu, ale odporúčame vám kliknúť na jedného poskytovateľa (Ferratum alebo Pôžičkomat).

Vypísanie žiadosti trvá minimum času. Je potrebné zadať len nevyhnutné údaje a potom už len čakáte, kým sa vám pracovník danej spoločnosti ozve. Tento krok je daný preto, aby sa agenti spoločnosti uistili, že o financie žiadate skutočne vy, teda osoba, ktorej meno je uvedené v žiadosti. Schvaľovací proces trvá rovnako minimum času. Niekedy do 10 minút. Ak vám pracovník oznámi, že vaša žiadosť bola schválená, peniaze vám na vaše konto prídu do ďalších 10 minút. Niekedy to môže byť aj dlhšie, no nikdy nie viac ako 24 hodín.

Ak vám žiadosť bola schválená, máte možnosť si vybrať metódu, akou vám budú peniaze doručená. Uprednostníte peniaze na účet? Alebo radšej na ruku/šekom?

Peniaze máte mnohokrát už do 10 minút na účte a môžete nimi disponovaťNa účet

Pôžička ihneď na účet patrí ku veľmi rýchlemu spôsobu získania peňazí. Ako sme sa vyššie zmienili, peniaze po schválení môžete mať na vašom účte už do 10 minút. Okrem toho nemusíte vyťahovať celú sumu, ak ju celú nepotrebujete. Zvyšok sumy bude na účte v bezpečí. Nezabudnite teda, že je to najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob doručenia peňazí.

Na ruku

Pôžičky ihneď na ruku boli rozšírené hlavne v minulosti. Ak však chcete skutočne peniaze okamžite, nebankové spoločnosti vám ich na ruku neposkytujú. O peniaze na ruku máte možnosť žiadať také spoločnosti, ktoré poskytujú vyššie sumy a ktoré majú zároveň aj o čosi náročnejšie požiadavky na svojich klientov. Pôžičky ihneď na ruku ale môžeme porovnať so šekom. Ak sa rozhodnete, že peniaze chcete dostať šekom, treba počítať s tým, že doručenie k vám bude trvať aj 4 dni. Následne si šek môžete dať preplatiť na pošte.

Záver z týchto metód doručenia je, že ak potrebujete peniaze skutočne veľmi rýchlo, pôžičky ihneď na účet sú o niekoľko stovák percent rýchlejšie než pôžičky ihneď na ruku.

Pre koho je určená?

Sú dostupné pre široký okruh žiadateľov – pre zamestnaných, nezamestnaných, dôchodcov, ženy na materskej, niekedy aj pre študentov na brigáde.

Pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných ihneď je veľmi vyhľadávaným typom. Prečo? Pretože nezamestnaným nikto nechce pomáhať, a práve pre nich najviac platí, že žijú od príspevku k príspevku. O to je to horšie, ak sa musia starať o viac členov domácnosti. Pôžička pre nezamestnaných je skoro okamžite dostupná aj nezamestnaným práve preto, že pri žiadosti a ani potom nemusia dokazovať príjem, ktorý vo veľa prípadoch spočíva v podpore, prípadne iných sociálnych príspevkov. Ak ste nezamestnaný a viete, že požičané peniaze by ste vedeli splatiť, skúste o ňu požiadať a zachrániť tak zložitú situáciu. Dopredu upozorňujeme, že spoločnosť Ferratum neposkytuje úvery pre nezamestnaných, zatiaľ čo Pôžičkomat áno.

Keďže je dostupná pre nezamestnaných, logicky bude dostupná aj pre ľudí s dôchodcovským príspevkom alebo aj s materským príspevkom.

Ak potrebujete peniaze pred výplatou, tak existujú špeciálne pôžičky práve pre tento prípadPred výplatou

Je však dostupná aj inej skupine žiadateľov, a to zamestnaným. Ak ste zamestnaný, môže to byť ešte viac frustrujúcim, ak s príjmom nestačíte. Rovnako si predstavme, že vás je v domácnosti viac a každý niečo potrebuje. Pôžička pred výplatou ihneď môže byť pre vás veľmi dobrým riešením. Prečo? Pretože viete, že pôžičku budete mať z čoho splatiť. Splatiť ju môžete hneď po tom, ako dostanete výplatu za predchádzajúci mesiac. Zzachránila mnoho zamestnaných – napr. ak ochoriete, ale lieky sú drahšie a vaše úspory máte akurát na to, aby ste do nasledujúcej výplaty nehladovali alebo vaše dieťa potrebuje príspevok do triedneho fondu… V bežnom živote je veľa situácii, ktoré narušia vaše fungovanie a skoro vždy ide o situácie finančného charakteru. Nezabudnite, že je dostupná aj vám, ak ste zamestnaný.

Pôžička bez registra

Pýtate sa čo je to tá pôžička bez registra ihneď? Je dostupná jedine nebankových spoločnostiach. Register je zoznam všetkých ľudí, ktorí už niekedy mali pôžičku, ale mali problémy s jej splácaním. Ak budete žiadať o pôžičku bankovú inštitúciu a vaša finančná situácia sa nejako výrazne nezmenila, vaše šance na jej získanie budú skoro nulové. Vďaka nebankovým spoločnostiam do tohto registra nenazerá a na získanie tejto pôžičky máte rovnaké šance ako tí, ktorí nemajú žiaden záznam.

Koľko si požičať a kedy splatiť?

Požičajú Vám od 20 do 350 eur. Pričom úroky sú o niečo vyššie, väčšinou sa pri tomto type pohybujú od 20 – 25%. Ak by vás však zaujímala rýchla pôžička ihneď bez úroku, musíte splniť jednu podmienku, a to je byť žiadateľom o pôžičku ihneď v danej spoločnosti po prvýkrát. Bezúročná prvá suma bude o čosi nižšia, s Ferratum do 150 eur, ak potrebujete viac tak treba počítať s úrokom a s Pôžičkomatom do 95 eur v každom prípade. Môžete si vybrať ako dlho chcete splácať. Minimum spomedzi zmienených spoločností je 5 dní a maximum 30. Úroky narastajú aj podľa toho, ako dlho sa rozhodnete požičanú sumu splácať.

Kde a ako si zohnať pôžičky ihneď?

V súčasnosti je vám poskytnuto viacero možností, ako o pôžičku ihneď požiadať. Keďže hovoríme o nebankových spoločnostiach, tie väčšinou nemajú pobočky, kde by ste mohli požiadať priamo. Môžete však využiť žiadosť cez internet (online), sms žiadosť, prípadne telefonickú žiadosť.

Online spôsob

Pôžičky ihneď online sme spomínali už na začiatku nášho článku. V skratke však zosumarizujeme: otvoríte si online žiadosť, vypíšete ju, odošlete, počkáte na potvrdzujúci telefonát, na vyhodnotenie žiadosti a prípadné odoslanie peňazí. Sú skutočne veľmi rýchle.

Ak nemáte stabilné pripojenie k internetu, tak pôžičku si vybavíte aj cez telefónIde to aj cez telefón

Veľmi rýchle sú aj pôžičky ihneď cez telefón. Jednoducho zavolajte poskytovateľovi, ak ste si zistili jeho telefónne číslo. O chvíľu vás informuje o tom, či je vaša žiadosť schválená. Rovnako budete mať na výber či sa vám viacej hodia peniaze na účet alebo na ruku.

Aj cez SMS správu

Sms pôžičky ihneď sú najpomalším variantom. Vypisovania žiadosti v sms je oveľa zdĺhavejšie než online žiadosť, prípadne cez telefón. Avšak vám dokáže sprostredkovať približne do 4 dní až 500 eur. Rovnako platí, že na účet bude oveľa rýchlejšia ako na ruku/šekom.

Ak by ste chceli vedieť o pôžičkách ihneď niečo viac, kliknite na tento odkaz https://en.wikipedia.org/wiki/Loan

Pridaj komentár